28 sierpnia 2015

Essence nail polish- yay or nay?

A dzisiaj post specjalny czyli recenzja lakierów Essence!

Maritime climate

Jak Mickey wspomniała coraz bardziej zbliżamy się do końca lata i oczywiście wakacji z tej okazji starałam się moim paznokciom nadać morski klimat :) Czy wyszło nie mi to oceniać ;) Czekam na  wasze opinie ;)

27 sierpnia 2015

Sweet as candy

W czasie gdy na moich paznokciach nadal królują palmy, wstawiam tutaj zdjęcie jednej z moich wcześniejszych stylizacji paznokci. Pastelowe kolory świetnie sprawdzają się w lecie ponieważ są lekkie, dziewczęce i świetnie podkreślają opaleniznę, dlatego też nie mogło zabraknąć ich na moich paznokciach! Zdecydowałam się na słodki wzór z brokatem, kropeczkami i kokardką. Czekam na wasze opinie. Piszcie jak wam się podoba!


26 sierpnia 2015

Summer Palms ♥

Z okazji kończącego się lata, a co za tym idzie wakacji (;c!) postanowiłam stworzyć na paznokietkach jakiś ładny, kojarzący się z wakacjami wzór. Wybrałam palmy i ciepłe kolory. A jak to wyszło? Oceńcie sami ;) 

Hello everybody... nails to meet you!

Dwie zwariowane, kreatywne przyjaciółki wpadają na pomysł założenia bloga na temat paznokci i zdobienia ich. Co z tego wyjdzie? Sami ocenicie! My uprzejmie się witamy i zapraszamy do czytania oraz śledzenia naszego bloga ;)

~Mickey