27 października 2015

Military *-*

Pasja, Zainteresowanie,miłość<3 dlaczego nie miałam przedstawić tego na moich paznokciach ?:) Uważam,że paznokcie zawsze mówią o ich właścicielkach, dlatego moje zawsze mają chociażby małe nawiązanie do mojej osobowości.Tym razem pasja poniosła mnie całkowicie :)

24 października 2015

11 ways to helps your weak nails

Niektóre z nich są dziwne, inne już doskonale znane, z niektórych będziecie się śmiać, kolejnym niedowierzać... sposobów na odbudowę paznokci jest wiele, a ja zebrałam je wszystkie w jednym miejscu ;)

17 października 2015

Ariel

Tym razem poniosła mnie wyobraźnia.Na moich paznokciach zawitała ulubiona postać z dzieciństwa ;) Taka mała rzecz a Cieszy ;) o to one :

Minimalistic

Jesień, jesień, szara jesień. Nie wiem czemu, ale wszystkie kolory poszły w kąt i każdy wybiera szary. Moja ostatnia klientka Wiktoria także się na niego zdecydowała. Manicure wykonałam lakierami hybrydowymi na naturalnej płytce paznokcia. Dodałyśmy jeszcze mały czarny wzorek na palcu serdecznym i tyle. Niby nic, ale jednak powszechnie wiadomo że diabeł tkwi w szczegółach!

Simple solutions

Niedawno odwiedziła mnie Klaudia i poprosiła o wykonanie manicure hybrydowego. Zdecydowałyśmy się na prostotę czyli połączenie szarości i kremowej bieli. Całość wyszła bardzo ładnie co możecie zobaczyć tutaj: 

16 października 2015

Knitted Nails

Zima tuż tuż a paznokietki marzną! Postanowiłam ubrać je w stylowy sweterek. Zrobiłam to za pomocą lakierów hybrydowych z firmy Silcare i jestem bardzo zadowolona ze swojej pracy (a nie zdarza się to zbyt często). Użyłam delikatnych kolorów i całość pokryłam matowym top coatem dzięki czemu paznokcie uzyskały jeszcze lepszy efekt. Zastanawiacie się na pewno co się z nimi stało ze są takie długie. Otóż nie wytrzymałam i nakleiłam tipsy :( Za jakiś tydzień planuję je odkleić i znowu zająć się swoimi naturalnymi, ale jak na razie prezentuję wam moje nowe dzieło:

10 października 2015

Lace nails

Dzisiaj chcę wam zaprezentować moje paznokcie sprzed kilku tygodni które nie wiem czemu, nie zostały wam zaprezentowane na blogu. Jest to metoda hybrydy na żelu i użyła produktów marki Silcare którą bardzo sobie cenię. Zdecydowałam się na kolorystyczny kontrast i wybrałam mocny, ciemny niebieski i kremową biel. Całość wyszła dość ciekawie a koronka na paznokciach była oryginalna. Czekam na wasze komentarze i oceny. (Rzeczywiste kolory lakieru różnią się od kolorów na zdjęciu)

2 października 2015

Nail Care -Mickey

Po wielu tygodniach katowania moich paznokci żelem UV który niestety osłabia płytkę paznokcia postanowiłam w końcu tego zaprzestać. Moje paznokcie niestety nie są w zbyt dobrym stanie. Gdybym miała je do czegoś porównać to porównałabym je do papieru, są bardzo cieniutkie i wyginają się dosłownie na wszystkie strony!

Subtle peach ♥

Z powodu złej kondycji moich paznokci musiałam zaprzestać przedłużania ich żelem. Spiłowałam całą warstwę żelu UV i przystąpiłam do ratowania ich. O pielęgnacji napiszę więcej w następnym poście. Wcześniej jednak próbowałam wzmocnić je lakierem hybrydowym, sprawić, aby były twardsze. Udało się i jak na razie lakier się trzyma i sprawdza świetnie. Zobaczymy co będzie potem. Jeśli chodzi o manicure wybrałam delikatny, subtelny kolor brzoskwiniowy z czarnymi dodatkami. Zobaczcie sami :) (rzeczywisty kolor lakieru różni się od koloru na zdjęciu)