29 listopada 2015

Winter is coming

Kolejne pomysły :) Za oknem śnieg święta się zbliżają a na moich paznokciach takie drobne słodziaki :) Co prawda krótkie ale i tak mają swój urok. 
                                     Pomysł do oceny jak zawsze zostawiam wam :

Silver

 Pewnie większość z nas już miało swój półmetek albo dopiero ta zabawa przed nim:) Jedna ze znajomych na to wydarzenie swoje paznokcie postanowiła  powierzyć mi :) Postawiłyśmy na połączenie czerni z srebrnym brokatem :) Nie przepada za wzorkami więc zostały takie :

red&white

Witajcie :) po dość długiej nieobecności również mam dla was nowe pomysły :)
Tym razem takie kolorki i taki wzór :) Ocenę pozostawiam wam :) 

28 listopada 2015

Autumn Spiders

Witajcie kochani! Dawno nic tutaj nie zamieszczałam, ale w końcu wracam z mnóstwem świetnych pomysłów na ozdabianie paznokci ;) Jako że nie dodawałam żadnych paznokci halloweenowych to prezentuję wam je dzisiaj, mam nadzieję, że się wam spodobają :*

7 listopada 2015

Lovely Smooth softening & Lovely Advanced fortifyer czyli promocja 49% w Rossmannie

Stan moich paznokci nadal jest w złym stanie, ale trzeba przyznać że ostatnio nieco się poprawił po kuracji odżywką Eveline 9w1, olejkiem arganowym i olejkiem rycynowym. Ze strachu o moje paznokcie zaprzestałam dłuższego używania odżywki Eveline ponieważ nie chciałam alby zawarty w niej formaldehyd wpłynął na nie źle. Zaczęłam szukać odżywki która wzmocni moje paznokcie i nie zniszczy ich. Natknęłam się na wiele pozytywnych opinii na temat odżywki z Lovely, a mianowicie Advanced fortifyer i od razu popędziłam do Rossmanna, aby ją kupić. Korzystając z promocji kupiłam także odżywkę Lovely Smooth softening która ma za zadanie odżywić i wygładzić płytkę paznokcia. Na obydwu odżywkach widnieje naklejka "The best in poland".