29 lutego 2016

Our Instagram ♥

Witajcie kochani! Już jakiś czas temu założyłyśmy ze Smerfetką profil paznokciowy na Instagramie, ale cały czas zapominałyśmy się tym pochwalić. A więc oto jest! Po kliknięciu w poniższe zdjęcie znajdziecie się na naszym profilu. Prosimy o obserwacje, jakieś miłe komentarze i oczywiście serduszka ♥ 
p.s. Na Instagramowym profilu publikowane są zdjęcia paznokci których w wielu przypadkach nie widzieliście tutaj, więc myślę że warto. Buziaczki!


~Mickey&Smurfette

Black&White

Witam, przychodzę do was dzisiaj z postem w którym zaprezentuję bardzo klasyczne czarno-białe paznokcie które miałam przyjemność zrobić około dwa tygodnie temu. Moja klientka bardzo lubi proste, klasyczne rozwiązania i delikatne paznokcie które będą pasować do wszystkiego, dlatego też wybrałyśmy te dwa ponadczasowe kolory. Przedłużenie jak i zdobienie zostało wykonane produktami firmy Silcare. A jak wyszło? oceńcie sami i nie zapomnijcie mi tego napisać! Cześć!

6 lutego 2016

Serce w kopercie

Ostatnia propozycja. Mam nadzieje,że któraś was zaciekawiła. Jak zawsze wkładam w paznokcie całe serce ,troszkę mniejsze postanowiłam umieścić w kopercie :) dość popularny wzór w tym roku ja też postanowiłam go zrobić :) Życzę wszystkim ,żeby taką kopertę z czyimś serduszkiem otrzymali :) 
             

Life line

Propozycja troszkę podobna do wcześniejszej jednak tym razem z całym sercem. Klasyczne połączenie kolorów złoty i czarny jak zawsze świetnie wyglądają . Nie są idealne ,ale zawsze jakiś krok do przodu :) Oceniajcie, Komentujcie :)

W walentynki walę drinki

Hasło chyba większości znane,nowa walentynkowa moda :) Dlaczego więc nie przedstawić tego na paznokciach ? Trochę z nutką humoru ,ale nawiązujące do walentynek :) 

Cupid Arrow

Tym razem inna propozycja :) Strzała kupidyna prosto w serce:) Ocenę zostawiam wam :) 

Broken heart

Witajcie,:)
Tak jak obiecałyśmy tworzymy cały czas wzory walentynkowe. Dzisiejsze popołudnie postanowiłam poświęcić na nowe inspiracje związane z tym świętem. Tytuł postu Broken Heart ponieważ miłość jak wiemy lubi  płatać figle i jedni z nas to święto obchodzą inni nie. 
Co nie znaczy ,że nasze paznokcie mają być z tego powodu zaniedbane. Jeden z dzisiejszych pomysłów : 'Linia życia ' i złamane serduszko .: