10 kwietnia 2016

Rapidoart- Indian princess

A teraz przyszedł czas na pokazanie wam moich własnych paznokci które wczoraj w pocie czoła ozdabiałam! Podobnie jak poprzednie stylizacje są one inspirowane indyjskimi wzorkami. Są to moje początki z rapidografem, a więc wzorki nie są do końca dopracowane, ale cały czas się szkolę :)

Rapidoart- Mehendi Nails

Oto kolejna propozycja stworzona na paznokciach Ani. Te paznokcie także inspirowane są hinduskimi wzorkami. Jest to klasyczne, eleganckie połączenie czerni i nude. Mam nadzieję, że przypadną wam do gustu ;3

Rapidoart- Subtle Lace

Wczoraj oficjalnie zaczęłam moją "zabawę" z rapidografem. Oto pierwsze co stworzyłam, delikatne paznokcie w odcieniach ecru i szarości z delikatnym koronkowym wzorem. Jest to hybryda na naturalnej płytce mojej klientki Ady.  Inspirację czerpałam z wzorów hinduskich które wprost uwielbiam! Dajcie znać jak wam się podoba ;)

Triangles and geometry on nails

Kolejna propozycja paznokciowej stylizacji to geometria na paznokciach w kolorach miętowym i czarnym. Stworzyłam je na paznokciach mojej kochanej Ani. Myślę, że wam się spodobają i dobrze je ocenicie ;)

Lovely red

Witajcie, znowu długo mnie tutaj nie było za co przepraszam, ale przygotowuję się z moją drużyną do bardzo ważnego dla nas konkursu i trenujemy od rana do wieczora ;) Nie oznacza to jednak, że w tym czasie nic nie stworzyłam, po prostu nie miałam kiedy podzielić się z wami moja twórczością. Dwa tygodnie temu po raz kolejny odwiedziłam jedną z moich klientek- Zośkę, jak zwykle zażyczyła sobie coś eleganckiego, a ja postanowiłam sprostać jej wymaganiom. Wybrałyśmy czerwień, beż i wzorek na paznokciu palca serdecznego. Zobaczcie zdjęcia i oceńcie jak wam się podoba. Jak zwykle zapraszam do komentowania ;)

9 kwietnia 2016

Elegant 3

Witajcie :)
Przedstawię wam kolejny pomysł na eleganckie jak i również dość modne paznokcie. Kiedy zobaczyłam ten wzór na jednej ze stron zakochałam się w nim. Więc musiałam spróbować stworzyć coś podobnego. Niestety plan ratowania naturalnych paznokci legł w gruzach ,na krótkich paznokciach nie wyobrażałam sobie takiego efektu więc postanowiłam przedłużyć. Efekt końcowy oczywiście zostawiam wam do oceny :) Nie są idealne ,ale praktyka czyni mistrza jak to mówią :) 
                                                                                                                        *Smurfette*